ETIM International ir BuildingSMART pradeda bendradarbiavimą

ETIM International ir Building SMART International skelbia bendradarbiavimo partnerystę

ETIM International ir BuildingSMART International skelbia bendradarbiavimo partnerystę. Neseniai pasirašyta partnerystės sutartis  sustiprins atvirų standartų tarpusavio sąveiką viso pastato ir infrastruktūros gyvavimo cikle ir pagerins skaitmeninių produktų informacijos prieinamumą visoje vertės grandinėje.

BRIUSELIS / LONDONAS. 2017 m. vasario mėn. metinėje Generalinėje asamblėjoje Frankfurte, ETIM International prezidentas Franz Ernst, dalyvaujant  daugeliui ETIM International narių, pasirašė “ETIM International” ir “BuildingSMART International” bendradarbiavimo memorandumą.

Po 2016 m. Antrojo pusmečio abiejų organizacijų tarptautinių biurų vykdomų susitikimų, kuriuos papildė sėkmingas bendradarbiavimas vietos lygmeniu Nyderlanduose ir Norvegijoje, abi šalys susitarė dėl svarbios naudos, skatinančios glaudesnį bendrų veiksmų koordinavimą, siekiant sustiprinti atvirą bendradarbiavimą, Standartinė sąveika visame pastato ir infrastruktūros gyvavimo cikle bei vertės grandinėje.

ETIM International ir BuildingSMART praneša apie bendradarbiavimą

ETIM ir bSI(BuildingSMART International )bendradarbiaus kartu dėl statybos SMART duomenų žodyno (bSDD) ir ETIM produktų klasifikavimo standarto. Visų pirma, bus apsvarstyta galimybė įtraukti vieną ETIM standarto atstovą į bSDD platformą, atsižvelgiant į abiejų standartinių sistemų valdymo ir darbo srautų reikalavimus.

Franz Ernst, ETIM International prezidentas ir Richard Petrie, BuildingSMART International generalinis direktorius sutinka, kad jų atitinkami darbo standartai turi vienodą strateginę kryptį ir puikiai papildo vienas kitą.

ETIM nauja modeliavimo klasė, ETIM MC, buvo nustatyta kaip abipusiai svarbi sritis. Bendradarbiavimo metu abi organizacijos užtikrins, kad būsimos jų standartų versijos būtų patvirtintos ateityje. Visi nauji įvykiai po ETIM 7 išleidimo (prasidedantys vėliau šiais metais) bus suderinti su BuildingSMART procesų reikalavimais. Todėl yra raginama žinoti, kad visi esami produktų duomenys, pagrįsti ETIM, ilgainiui gali būti naudojami vis labiau augančiame skaitmeniniame statybų rinkos procese.

Share this post