Nauja tarptautinė ETIM leidimo ETIM 7.0 versija yra prieinama

Nauja ETIM 7.0 versija yra prieinama!

Džiaugiamės galėdami paskelbti, kad dabar oficialiai paskelbta nauja tarptautinė ETIM leidimo ETIM 7.0 versija! Šiuo metu jis yra visiškai prieinamas (jau sistemoje) anglų ir olandų kalbomis, taip pat elektros ir šildymo ir oro kondicionavimo bei sanitarijos sektoriuje (ŠVOK), taip pat prancūzų ir vokiečių kalbomis. Kitos kalbos bus atnaujintos iki dabartinės nacionalinių ETIM organizacijų leidimų ir bus įvestos į ETIM duomenų bazę kuo greičiau.

ETIM 7.0 yra paskelbta  XML formatu ETIM IXF, dėl formato aprašymo žr. Šios svetainės atsisiuntimą. Mes taip pat siūlome versiją MS ACCESS. Be šio vienodo tarptautinio standarto formato ETIM 7.0 gali būti prieinamas ir kitose šalyse. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo vietinį ETIM biurą.

ETIM 7.0 versija yra mūsų tinklalapyje atsisiuntimo skyriuje (sistemoje) anglų, vokiečių ir olandų kalbomis. Kitų kalbų prašome kreiptis į savo vietinį ETIM biurą. Kai kurie statistiniai duomenys apie klasių skaičių viename sektoriuje ir kt. Toliau pateikiami, daugelis klasių bendresniems produktams priskiriami keliems sektoriams.

ELEMENTAS VISI SEKTORIAI ELEKTROS HVAC+S STATYBA
EG GROUPĖS 148 110 100 67
EC KLASĖS 4725 2763 2442 1148
EF FUNKCIJOS 13752 9149 7451 3491
EV VERTYBĖS 13047 9738 5947 3841
EU VIENETAI 159 137 101 88

Naujasis “ETIM 7.0” leidimas turi  daugiau nei 6800 pakeitimų užklausų (RFC), daugelis iš jų yra tik nedideli pakeitimai, tačiau taip pat yra daug klasių, kurios buvo iš esmės pertvarkytos. Taip pat buvo pridėta daug naujų klasių. Norint pamatyti visus pakeitimus,  reikia išsamiai išnagrinėti turimas skirtumo ataskaitas (tik nariams), arba pasikonsultuoti su mūsų internetiniu CMT įrankiu, tačiau šioje trumpoje apžvalgoje norime atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių ar svarbių pakeitimų.

Apšvietimas

Vokietijos ir Olandijos darbo grupė atliko išsamų apšvietimo produktų klasifikacijos pertvarkymą, kad vėl būtų galima suderinti su sparčiai besikeičiančiomis rinkos naujovėmis.

Kabeliai

Kabelių klasifikacija buvo gerokai pertvarkyta, daugelis esamų klasių buvo ištrintos ir sujungtos į 4 bendresnes naujas klases energetikai  ir ryšių kabelius. Tai buvo reikalinga tarptautiniam aiškumui ir konkretesnei JAV rinkai. Be to, funkcijos buvo įtrauktos į atitinkamas klases, susijusias su nauju ir svarbiu CPR reglamentu.

Telekomunikacijos įranga

Buvusi  telekomunikacijos produktų klasifikacija skirta naudojimui pastatų viduje  nebuvo labai patenkinama ir nedviprasmiška. Belgijos didmenininkų ir pirmaujančių gamintojų darbo grupė iš esmės pagerino šią produktų grupę.

Įrankiai ir įranga

Tęsiant derinimą su proficl @ ss klasifikacijos standartu (įrankių ir aparatūros), ETIM buvo pridėta daug naujų priemonių klasių. Aukštos įtampos Suomijos ETIM iniciatyva, suderinta su kitomis Skandinavijos ETIM filialais, buvo sukurtos naujos klasės aukštos įtampos produktams, specifiškesnėms oro linijoms, susijusiose su produktais, saugikliais ir kt. Labai išplėtotos darbo drabužių ir asmeninės apsaugos klasės.

Pagrindiniai (vamzdžiai) jungiamųjų detalių klasių pertvarkymas

Dėl dabartinės produktų įvairovės, kuriuose dažnai būna skirtingų tipų ar dydžių jungiamosios detalės atitinkamuose galuose, esamos klasės netinka arba nebeegzistuoja. Daugelis klasių buvo ištrintos ir sujungtos naujose, bendresnėse jungiamųjų detalių klasių su tokiu pat skaičiumi jungčių.

ŠVOK ir sanitarinių klasių dublikatų sprendimas

Kadangi “ŠVOK ” ir sanitarinės įrangos “ETIM” klasifikacija ilgą laiką buvo naudojama tik Olandijoje, elektrotechninių gaminių klasifikacijoje buvo nemažai klasių, kurios persidengė su ŠVOK klasifikatoriumi.. Kaip ir klasės, skirtos termostatams, cirkuliaciniams siurbliams ir kt. Nuo to laiko, kai daug šalių priėmė ir pradėjo naudoti ŠVOK klasifikatorių, ir higieninį klasifikavimą. Buvo  svarbu išspręsti šias problemas  prieš paleidžiant ETIM 7.0. versiją. Taigi, visos klasės, kurios laikomos dvigubomis iš elektros pusės, yra sujungtos su jų ŠVOK  atitikmenimis, mes labai džiaugiamės, kad šis klausimas yra galutinai išspręstas.

Share this post