NETA tapo ETIM International oficialiu nariu 

NETA tapo ETIM International oficialiu nariu

Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija (NETA) tapo ETIM International oficialiu nariu ir atstovu Lietuvai: vystyti ir adaptuoti ETIM standartą Lietuvos įmonėms.

BRIUSELIS – ETIM International ( www.etim-international.com ) tarptautinė standartizacijos organizacija, atsakinga už Europinio Techninio Informacijos Modelio ( European Technical Information Model – ETIM ) vystymą pranešė apie Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos (NETA) nominavimą tikruoju nariu.

„NETA ir ETIM International suteiks Lietuvoje veikiantiems elektrotechnikos prekybininkams ir gamintojams pasinaudoti standarto teikiamomis naudomis – optimizuoti produktų duomenų bazes, optimizuoti logistikos procesus, informacija apie produktus bus standartizuota ir pateikta lietuvių kalba“ sako Gediminas Abartis, NETA direktorius.

NETA nariai bus pirmieji, kurie galės įvertinti ETIM standarto privalumus.Taip pat naudotis standartu bus kviečiami Lietuvos apšvietimo, elektrotechnikos komponentų ir kiti gamintojai, kurie pagrindinai savo produktus parduoda ES ir JAV rinkose.

Apie ETIM International

ETIM International yra nacionalinių ETIM organizacijų partnerė ir turi centrinį biurą Briuselyje. ETIM International buvo įkurta apjungti pastangas vystyti ir propaguoti vieną techninių produktų klasifikavimą per Europinę platformą – ETIM (Europinis Techninis Informacijos Modelis). ETIM modelio sėkmė remiasi nepriklausomų sektorinių organizacijų bendradarbiavimu tarptautiniu mastu.

ETIM International kryptingai dirbo klasifikuojant elektrotechnikos , šildymo-vėdinimo-oro kondicionavimo ŠVOK ( HVAC ), santechnikos ir statybos produktus. Asociacijos nariai yra šios šalys:
Austrija, Belgija, Danija, Suomija, Prancūzija,Vokietija, Olandija, Norvegija, Lenkija, Švedija, Šveicarija, Jungtinės Amerikos Valstijos ir Kanada ( www.etim-international.com ).

Share this post